MŪSŲ DIAMOND KAPSULĖS 

_______________________Mūsų Diamond kapsulės su apsauga skirtos visiems Nespresso®* aparatams. Naujoviška hidraulinė sistema leidžia kavą naudoti tolygiai. Be to, speciali barjerinė apsauga ir plastikinės medžiagos užtikrina produkto šviežumą net 18 mėnesių.

*Prekių ženklas nepriklauso Ultramar Caffè Srl ar kitoms susijusioms įmonėms. 

 MŪSŲ MIŠINIAI 

_______________________

NAPOLI - INTENSYVYMAS 8/8

Stiprus ir su niekuo nesupainiojamas kreminis tikro neapolietiško espreso skonis. Aštrios kruopščiai atrinktų prestižinių afrikietiškos kavos pupelių natos tobulai dera su kvapiu ir šiltu braziliškų pupelių skoniu.

LUNGO - INTENSYVUMAS 5/8

Kvapios kakavos, aitraus migdolo ir skrudintų riešutų natos tobulai kontrastuoja ir sykiu sukuria švelnų skonį. Kava sodri, intensyvi, tuo pačiu metu ir švelni.

RISTRETTO - INTENSYVUMAS 7/8

Ši intensyvi ir sodri kava pasižymi vos juntama saldžiarūgšte. Aromate atsiskleidžia aiškios juodojo šokolado, migdolų ir kitų riešutų natos.

PURO ARABICA - INTENSYVUMAS 5/8

Juodojo šokolado, gėlių, medaus ir riešutų aromatai atsiskleidžia šioje kavoje. Mėgaukitės šviežiai nuskintų ir paskrudintų kavos pupelių skoniu.

KAVA BE KOFEINO - INTENSYVUMAS 3/8

Arabikos kavos mišinys subtiliai atsiskleidžia savo kvapu ir skoniu. Mėgaukitės kava be kofeino bet kuriuo paros metu.

CITRINOS ARBATA

Stipraus ir intensyvaus skonio juodoji arbata su šviežiomis ir kvapniomis citrinos natomis. Subtilaus skonio ir antioksidacinių savybių turinti arbata.

MIŠKO VAISIŲ ARBATA

Miško vaisių arbata su saldžiais obuoliais, gervuogėmis, braškėmis ir šeivamedžio uogomis. Puikiai tinka bet kuriuo paros metu saldžiai ir atpalaiduojančiai pertraukėlei.

EARL GREY ARBATA

Juodosios arbatos mišinys pagardintas bergamočių žievelių ekstraktu. Intensyvios spalvos ir švelnaus, puikiai subalansuoto skonio arbata.

MĖTINĖ MARAKEŠO ARBATA

Žaliosios arbatos mišinys, pagardintas žaliųjų mėtų lapeliais. Maroke šis gėrimas siejamas su svetingu ir šiltu svečių priėmimu. Jis pasižymi švelniu, subtiliu skoniu, gaivina ir puikiai malšina troškulį.

ŽENŠENIO GĖRIMAS

Subtilus aromatas su švelniai juntamomis karamelės natomis - tikrai saldžiai akimirkai. Pasilepinkite energijos suteikiančia kava su ženšeniu ir dieną pradėkite su puikia nuotaika bei gera savijauta.

CAPPUCCINO

Po gardžiomis, švelniomis ir sodriomis putomis slypi subtilus kavos skonis. Tobulai harmoningas derinys. Paruošti kokybiškiausio kapučino puodelį dar niekuomet nebuvo taip paprasta.

CORTADO

Kortadas ypač populiarus Lotynų Amerikoje. Tai espresas, praskiestas nedideliu kiekiu pieno, o tai sušvelnina saldžiarūgštį skonį. Tobulas gėrimas vakarui.

SUPREMO COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 5/8

Ypatinga kava kompostuojamose, lengvai rūšiuojamose kapsulėse, išsaugančiose kavos aromatą ir kokybę. Tikras kavos, kurios intensyvų skonį harmonizuoja aromatingi, subtilūs ir švelnūs pustoniai.

ARMONIA COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 6/8

Kava, kurios intensyvus skonis yra harmoningai kvapnus, subtilus ir saldus. Supakuota į kompostuojamas kapsules, kurias lengva šalinti, išsaugo aromatą ir jo kokybę.

COLOMBIA COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 5/8

Pasimėgaukite kakavos ir šokolado natomis išsiskiriančia, vidutinio rūgštingumo kava. Intensyvaus ir sodraus skonio.

KENYA COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 6/8 

Arabikos kava pasižyminti šviežių vaisių skoniu, švelnia rūgštele ir citrusiniais aromatais.

PERU COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 5/8

Aromatinė arabikos kava su šokoladiniais motyvais, pagardinta aksominio kremo apvalkalu.

KINIŠKA ŽALIOJI ARBATA SU JAZMINAIS

Žalios arbatos lapelių ir jazminų pumpurų mišinys. Galima mėgautis bet kuriuo dienos metu – puikiai atgaivina ryte, tinka prie valgio ar poilsio valandėlę.