MŪSŲ DIAMOND KAPSULĖS 

_______________________Mūsų Diamond kapsulės su apsauga skirtos visiems Nespresso®* aparatams. Naujoviška hidraulinė sistema leidžia kavą naudoti tolygiai. Be to, speciali barjerinė apsauga ir plastikinės medžiagos užtikrina produkto šviežumą net 18 mėnesių.

*Prekių ženklas nepriklauso Ultramar Caffè Srl ar kitoms susijusioms įmonėms. 

 MŪSŲ MIŠINIAI 

_______________________

NAPOLI - INTENSYVYMAS 8/8

Stiprus ir su niekuo nesupainiojamas kreminis tikro neapolietiško espreso skonis. Aštrios kruopščiai atrinktų prestižinių afrikietiškos kavos pupelių natos tobulai dera su kvapiu ir šiltu braziliškų pupelių skoniu – visa tai vainikuoja sodrus ir aksominis kremas.

LUNGO - INTENSYVUMAS 7/8

Intensyvus ir ilgai trunkantis malonumas. Kvapios kakavos natos, aitrūs migdolai ir skrudinti riešutai tobulai kontrastuoja ir sykiu sukuria švelnų skonį. Gėrimas intensyvus, bet švelnus – ir aksominis, bet sodrus.

CREMOSO - INTENSYVUMAS 6/8

Intensyvus, saldus, stiprus, kreminis kvapas su maloniomis riešutų natomis. Saldumas ir rūgštumas susilieja su nesaldintos kakavos sodrumu. Skonių derinys burnoje skleidžiasi aksomo švelnumu.

RISTRETTO - INTENSYVUMAS 5/8

Gomurį glamonėjančios saldžiarūgštės, kreminės natos pavergia nuo pirmo gurkšnio – intensyvūs skoniai vaisiniame fone skleidžiasi aiškiomis juodojo šokolado, migdolų ir kitų riešutų užuominomis. Užburiantis mišinys, kuriame tobulai dera saldumas, subtilumas, intensyvumas ir sodrumas.

PURO ARABICA - INTENSYVUMAS 4/8

Juodojo šokolado, gėlių, medaus ir riešutų kvapai skleidžiasi vaisiniame fone – tipinis šviežiai nuskintų ir ką tik paskrudintų kavos pupelių skonis. Sudėtingai paprasta ir ryšku – saldumo, subtilumo ir sodrumo derinys.

KAVA BE KOFEINO - INTENSYVUMAS 3/8

Ypač subtilus prestižinės kavos mišinys pavergia širdį savo kvapu ir skoniu... Emocijos verčia širdį plakti greičiau – be jokio kofeino.

PIENO GĖRIMAS

Pienas nuo seno laikomas vienu svarbiausių maisto produktų. Pienu pagardintas gėrimas – dar skanesnis kapučinas.

ŽENŠENIO GĖRIMAS

Subtilus kvapas, kuriame juntamos karamelės natos. Saldūs potyriai, suteikiantys energijos ir leidžiantys dieną pradėti puikia nuotaika ir gera savijauta.

CAPPUCCINO

Po gardžiomis, švelniomis ir sodriomis putomis slypi subtilus kavos skonis. Tobulai harmoningas derinys. Paruošti kokybiškiausio kapučino puodelį dar niekuomet nebuvo taip paprasta.

CORTADO

Kortadas ypač populiarus Lotynų Amerikoje. Tai espresas, praskiestas nedideliu kiekiu pieno, o tai sušvelnina saldžiarūgštį skonį. Tobulas gėrimas vakarui.

SUPREMO COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 7/8

Ekologiška kava kompostuojamose, lengvai rūšiuojamose kapsulėse, išsaugančiose kavos aromatą ir kokybę. Tikras kavos, kurios intensyvų skonį harmonizuoja aromatingi, subtilūs ir švelnūs pustoniai, malonumas, harmonizuojančiai kavos pertraukėlei.

ARMONIA - COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 6/8

Ekologiška kava, supakuota į kompostuojamas kapsules, kurias lengva šalinti, išsaugo aromatą ir jo kokybę. Kava, kurios intensyvus skonis yra harmoningai kvapnus, subtilus ir saldus.

COLOMBIA - COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 5/8

Intensyvus ir ryškus kavos skonis su vidutiniu rūgštingumu ir minkštu tamsios kakavos ir šokolado skoniu.

KENYA - COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 6/8 

Arabikos kava šviežių vaisių skonio, malonia rūgštimi ir citrusiniais aromatais.

PERU - COMPOSTABILI - INTENSYVUMAS 5/8

Aromatinė Arabicos kava su šokoladiniais motyvais, pagardinta aksominio kremo apvalkalu.