MŪSŲ MIŠINIAI 

_______________________

NAPOLI - INTENSYVYMAS 8/8

Stiprus ir su niekuo nesupainiojamas kreminis tikro neapolietiško espreso skonis. Aštrios kruopščiai atrinktų prestižinių afrikietiškos kavos pupelių natos tobulai dera su kvapiu ir šiltu braziliškų pupelių skoniu – visa tai vainikuoja sodrus ir aksominis kremas.

LUNGO - INTENSYVUMAS 7/8

Intensyvus ir ilgai trunkantis malonumas. Kvapios kakavos natos, aitrūs migdolai ir skrudinti riešutai tobulai kontrastuoja ir sykiu sukuria švelnų skonį. Gėrimas intensyvus, bet švelnus – ir aksominis, bet sodrus.

CREMOSO - INTENSYVUMAS 6/8

Intensyvus, saldus, stiprus, kreminis kvapas su maloniomis riešutų natomis. Saldumas ir rūgštumas susilieja su nesaldintos kakavos sodrumu. Skonių derinys burnoje skleidžiasi aksomo švelnumu.

RISTRETTO - INTENSYVUMAS 7/8

Gomurį glamonėjančios saldžiarūgštės, kreminės natos pavergia nuo pirmo gurkšnio – intensyvūs skoniai vaisiniame fone skleidžiasi aiškiomis juodojo šokolado, migdolų ir kitų riešutų užuominomis. Užburiantis mišinys, kuriame tobulai dera saldumas, subtilumas, intensyvumas ir sodrumas.

PURO ARABICA - INTENSYVUMAS 6/8

Juodojo šokolado, gėlių, medaus ir riešutų kvapai skleidžiasi vaisiniame fone – tipinis šviežiai nuskintų ir ką tik paskrudintų kavos pupelių skonis. Sudėtingai paprasta ir ryšku – saldumo, subtilumo ir sodrumo derinys.

DECA - INTENSYVUMAS 3/8

Ypač subtilus prestižinės kavos mišinys pavergia širdį savo kvapu ir skoniu... Emocijos verčia širdį plakti greičiau – be jokio kofeino.

ŽENŠENIO GĖRIMAS

Subtilus kvapas, kuriame juntamos karamelės natos. Saldūs potyriai, suteikiantys energijos ir leidžiantys dieną pradėti puikia nuotaika ir gera savijauta.

CAPPUCCINO

Po gardžiomis, švelniomis ir sodriomis putomis slypi subtilus kavos skonis. Tobulai harmoningas derinys. Paruošti kokybiškiausio kapučino puodelį dar niekuomet nebuvo taip paprasta.

COCOCHOC

Tikras saldus džiaugsmas vaikams vienoje kapsulėje. Nors tobuloms pieno miltelių ir kakavos putoms neatsispiria ir suaugusieji. Energijos pliūpsnis pusryčiams arba poilsio pertraukėlei.

CORTADO

Kortadas ypač populiarus Lotynų Amerikoje. Tai espresas, praskiestas nedideliu kiekiu pieno, o tai sušvelnina saldžiarūgštį skonį. Tobulas gėrimas vakarui.

LATTE MACCHIATO

Skonis, be kurio neįsivaizduojami rytai daugybėje Europos šalių. Tikras espresas, susiliejęs su saldžiu pieno debesėliu. Malonumas ir energija dienos pradžiai.

KARŠTO ŠOKOLADO GĖRIMAS

Prabangus ir elitinis gėrimas – kakava, suteikianti energijos poilsio valandėlę.

CITRINŲ ARBATA

Stiprus, intensyvus skonis su gaiviomis, citrinomis dvelkiančiomis natomis. Subtilaus skonio gėrimas, pasižymintis antioksidacinėmis ypatybėmis, tobulai atgaivina bet kurią dienos akimirką.

PERSIKŲ ARBATA

Gaivus šaltas gėrimas – ir su niekuo nesupainiojamas persikų skonis. Energijos suteikianti persikų arbata – tobulas pasirinkimas kiekvienai akimirkai.

PIENO GĖRIMAS

Pienas nuo seno laikomas vienu svarbiausių maisto produktų. Pienu pagardintas gėrimas – dar skanesnis kapučinas.