KAVOS PUPELĖS

_________________________

Visų mylimas gėrimas kava turi virš 100 skirtingų rūšių. Arabika ir Robusta yra dvi dažniausiai pasaulio vartotojų geriamos kavos. Tai dvi skirtingos pupelių rūšys turinčios unikalų savybių ir mėgiamos skirtingų kavos mylėtojų. Tačiau daugeliu atveju mes renkamės šių dviejų kavos pupelių mišinį.

Arabika – tai skonis ir aromatas. Kilusi iš Etiopijos, tačiau šiandien šios rūšies kava auginama visame pasaulyje. Kava auginama tropikuose, regione tarp šiaurės (Vėžio) ir pietų (Ožiaragio) atogrąžų. Kava auginama penkiuose stambiuose regionuose: Pietų Amerikoje, Centrinėje Amerikoje, Afrikoje, Azijoje, Okeanijoje. Kavamedžiui per metus reikia daug lietaus – maždaug 1,5-2 tūkst. mm per metus. Temperatūra skirtingų rūšių kavoms turi skirtis: arabikai reikalinga 15-24 ˚C temperatūra. Dėl auginimo sudėtingumo ir savo skonio charakteristikų ši pupelių rūšis kiek labiau vertinama nei Robusta. Kava iš skirtingų rūšių Arabikos pupelių neša savyje skonių įvairovę, kurią mes taip mėgstame šiame gėrime.

Robusta – tai kofeinas ir stipriai išreikštas kavos skonis. Kofeino kiekis Robustoje 2-3 kartus didesnis negu Arabikoje. Klasikinis itališkas mišinys - Robustos ir Arabikos pupelių mišinys. Vos 20% robustos suteiks kavai reikiamo stiprumo ir kiekviename kavos puodelyje suformuos kavos putelę. Puodelis Espresso su nedideliu kiekiu robustos mišinyje, dėl padidintos kofeino dozės, padės greitai pajausti energijos pliūpsnį.

 CREMOSO _______________________________

CremosoBar_Mockup-300x300.jpg

Must Cremoso Oro  Kavos pupelės

Stiprus, neabėjotino tikrojo kreminio skonio espresso italiano, kuriame ryškiai išryškėja pasirinktos kavos pupelės, o jo aromatas ir šiltos brazilų kavos pupelių derynis išskiria iš tankaus ir aksominio. Tinka visiems kavos aparatams.

 PURO ARABICA ________________________

PuroArabica_Mockup-300x300.jpg

100% Must Puro Arabica – Ground Coffee

Gelių ir vaisių skonis. Tamsaus šokolado gėlių, medaus ir riešutų aromatai vaisių kontekste, būdingi šviežioms ir tiesiog kepintoms kavos pupelėms, išreiškiančioms "paprastą sudėtingumą", pilnas ir apimantis skonis, sumaišytas su saldumu ir intensyvumu.

 FOREVER _______________________________

FOREVER-bassa.jpg

Must Forever – skrudintos kavos pupelės

Kerinčio aromato, tikro, stipraus, turtingo skonio kava, papildyta užburiančiu aromatu ir saldaus bei rūgštaus skonio gaidomis, kurias atsveria sodrus nesaldintos kakavos prieskonis. Nuostabus skonių derinys, paliekantis švelnų skonį burnoje.