KAVOS PUPELĖS

_________________________

Visų mylimas gėrimas kava turi virš 100 skirtingų rūšių. Arabika ir Robusta yra dvi dažniausiai pasaulio vartotojų geriamos kavos. Tai dvi skirtingos pupelių rūšys turinčios unikalų savybių ir mėgiamos skirtingų kavos mylėtojų. Tačiau daugeliu atveju mes renkamės šių dviejų kavos pupelių mišinį.

Arabika – tai skonis ir aromatas. Kilusi iš Etiopijos, tačiau šiandien šios rūšies kava auginama visame pasaulyje. Kava auginama tropikuose, regione tarp šiaurės (Vėžio) ir pietų (Ožiaragio) atogrąžų. Kava auginama penkiuose stambiuose regionuose: Pietų Amerikoje, Centrinėje Amerikoje, Afrikoje, Azijoje, Okeanijoje. Kavamedžiui per metus reikia daug lietaus – maždaug 1,5-2 tūkst. mm per metus. Temperatūra skirtingų rūšių kavoms turi skirtis: arabikai reikalinga 15-24 ˚C temperatūra. Dėl auginimo sudėtingumo ir savo skonio charakteristikų ši pupelių rūšis kiek labiau vertinama nei Robusta. Kava iš skirtingų rūšių Arabikos pupelių neša savyje skonių įvairovę, kurią mes taip mėgstame šiame gėrime.

Robusta – tai kofeinas ir stipriai išreikštas kavos skonis. Kofeino kiekis Robustoje 2-3 kartus didesnis negu Arabikoje. Klasikinis itališkas mišinys - Robustos ir Arabikos pupelių mišinys. Vos 20% robustos suteiks kavai reikiamo stiprumo ir kiekviename kavos puodelyje suformuos kavos putelę. Puodelis Espresso su nedideliu kiekiu robustos mišinyje, dėl padidintos kofeino dozės, padės greitai pajausti energijos pliūpsnį.

 CREMOSO _______________________________

CremosoBar_Mockup-300x300.jpg

Must Cremoso Oro  skrudintos kavos pupelės

Stipri, intensyvesne klasikinė itališka espreso kava, pasižyminti aitriu atrinktų Afrikos kavos pupelių skoniu bei papildyta švelniu braziliškų kavos pupelių aromatu. Sutikite dienos pradžią su išskirtine pilna skonio kava. Tinka visiems kavos aparatams.

 PURO ARABICA ________________________

PuroArabica_Mockup-300x300.jpg

100% Must Puro Arabica – skrudintos kavos pupelės

Kerinčiu stipriu gėlių ir prinokusių vaisių aromatu kupinos „Must Puro Arabica“ skrudintos kavos pupelės. Šviežiai atrinktoms ir ką tik paskrudintoms arabikos kavos pupelėms būdingas juodojo šokolado, gėlių, medaus ir riešutų aromatas su vaisių skonio natomis. Ši kava tiems, kurie ieško intensyvaus, ryškaus ir maloniai rūgštaus skonio.

 FOREVER _______________________________

FOREVER-bassa.jpg

Must Forever – skrudintos kavos pupelės

Stipri, tiršto (pilno) skonio kava iš kruopščiai atrinktų pupelių. Papildyta nesaldintų kakavos mišinių natomis, išsiskirianti saldžiarūgščiu skoniu, bei išraiškingu aromatu. Šia kava mėgausitės visada.