Apie produktus kavos arbatos kapsulės pupelėsApie produktus kavos arbatos kapsulės pupelės

Atraskite itališką skonį su Must Espresso Italiano

Must Espresso Italiano – itališka kava, kurios tradicijos kilo iš kalvoto Marche regiono ir šiandien tapo profesionalų komanda, kuri kartu su kavos ekspertais Coffee Masters gamina inovatyvius, aukštos kokybės produktus: kavos, arbatos kapsules Dolce Gusto®*, Nespresso®* aparatams, kavos pupeles ir maltą kavą.

Kavos ir arbatos kapsulės Dolce Gusto®* aparatams

Arbatos ir kavos ruošimas su kapsuline technologija tapo dar lengvesnis ir patogesnis. Ši technologija garantuoja kokybę, šviežumą, puikų skonį ir kvapą. Dolce Gusto®* aparatams skirtame asortimente rasite žinomiausias kavų rūšis tokias kaip Latte macchiato, Cappuccino, Lungo, kavą be kofeino ir dar daugiau. O arbatos mylėtojams ekologiškos juodosios, žaliosios, mėtų, vaisinės arbatos kapsulės ir gaivinančios šaltos arbatos kapsulės. Kiekvienas ras sau tinkamiausią gėrimą.

DAUGIAU

Kavos ir arbatos kapsulės Nespresso®* aparatams

Mėgaukitės kava ir arbata bet kuriuo paros metu su Nespresso®* aparatams skirtomis kapsulėmis. Asortimente rasite tokias populiariausias kavas kaip Lungo, Ristretto, Napoli, kavą be kofeino ir dar daugiau. O arbatos mylėtojams nuo tradicinės angliškos juodosios iki egzotiškos mėtinės Marakešo arbatos. Be to, Nespresso®* aparatų asortimente ne tik plastiko, bet ir aliuminio, augalinio plastiko kapsulės ir biologiškai skaidomos pakuotės, kad savo mėgstamiausiu gėrimu galėtumėte džiaugtis be žalos gamtai.

DAUGIAU

Kavos pupelės ir malta kava

Must Espresso Italiano kavos pupelės ir malta kava – atraskite ryškų, tirštą, intensyvų itališką skonį ir sodrų aromatą. Pupeles kruopščiai atrenkame iš geriausių pasaulio plantacijų ir skrudiname remdamiesi giliomis Italijos kavos tradicijomis. Pupelės tinka įvairiems paruošimo būdams: kavos aparatams, plikymui, Moka, Chemex kavinukui, Aeropress ir dar daugiau.

DAUGIAU