Must Espresso Italiano apie musMust Espresso Italiano apie mus

Itališkos kavos tradicija

Vieną kartą paragavus itališkos kavos sunku pamiršti jos skonį. Sodri, tiršta, subalansuotų poskonių kava su maloniu aromatu. Itališkos kavos tradicijos perduodamos iš kartos į kartą, geriausios kokybės pupelės, meistriškas skrudinimas, malimas bei teisingas paruošimas sukuria šią ypatingą kavą. Must Espresso Italiano – itališkų tradicijų ir inovacijų rezultatas.

Kaip atrodo tobulas itališkas espresso?

25 ml kokybiško espresso.
Kremiška konsistencija.
Tamsi lazdyno riešutų spalva su šviesiai rudais atspalviais. Intensyvus aromatas su gėlių, vaisių, šokolado natomis. Sodrus, aksominis, subalansuoto kartumo skonis.

Must itališka kava Dolce GUsto Nespresso

Must Espresso Italiano

Tai itališka kava, kurios tradicijos kilo iš kalvoto Marche regiono ir šiandien tapo profesionalų komanda, kuri kartu su kavos ekspertais Coffee Masters gamina inovatyvius, aukštos kokybės produktus: kavos, arbatos kapsules Dolce Gusto®*, Nespresso®* aparatams, kavos pupeles ir maltą kavą.

Pupelių kokybė, šviežumas ir kilmė – esminiai dalykai norint užtikrinti kavos kokybę.

Must Espresso Italiano atsirenka tik geriausias kavos plantacijas visame pasaulyje. Tai itin subtilus etapas, kurio metu patirtis ir žinios derinamos su naujausiomis rinkos tendencijomis. Kruopštus pupelių atsirinkimas, bendradarbiavimas su geriausiais kavos ekspertais, nuolatiniai produktų tyrimai ir itališkų tradicijų patirtis padeda mums gaminti aukščiausios kokybės inovatyvius produktus.

Must kavos kapsulės ekologiškos

Tvarumas ir ekologija


Must Espresso Italiano misija yra gaminti tokius produktus, kurie ne tik patenkintų vartotojų poreikius, bet ir būtų draugiški aplinkai. Siekdami mažinti pasaulyje išmetamo plastiko kiekį gaminame aliuminio, augalinio plastiko kapsules, biologiškai skaidžias, kompostuojamas pakuotes. Asortimente taip pat rasite arbatų ir kavų iš ekologiškų ūkių.

Inovacijos


Kavos, arbatos kapsulės – inovacija derinanti tradicijas ir naujas tendencijas. Kava į kapsules supakuojama tik paskrudinus, tad garantuoja šviežumą ir kokybę. Tobulos kavos puodelis paruošiamas be didelių kavos aparatų, itin paprastu, patogiu būdu vos per kelias minutes. O dėka technologijos lankstumo, kavų ir arbatų pasirinkimas - itin platus.

Kavos kapsules inovacija
  • Platus pasirinkimas Platus pasirinkimas
  • Draugiški gamtai sprendimai Draugiški gamtai sprendimai
  • Aukščiausios kokybės sertifikatai Aukščiausios kokybės sertifikatai
  • Ekologiški produktai Ekologiški produktai