MŪSŲ MIŠINIAI 

_______________________

NAPOLI - INTENSYVYMAS 8/8

Stiprus ir su niekuo nesupainiojamas kreminis tikro neapolietiško espresso skonis. Aitrios kruopščiai atrinktų prestižinių afrikietiškos kavos pupelių natos tobulai dera su kvapiu ir šiltu braziliškų pupelių skoniu.

LUNGO - INTENSYVUMAS 5/8

Kvapios kakavos, aitraus migdolo ir skrudintų riešutų natos tobulai kontrastuoja ir sykiu sukuria švelnų skonį. Kava pasižymi intensyvumu ir sodrumu.

CREMOSO - INTENSYVUMAS 6/8

Intensyvesnio aromato su maloniomis riešutų natomis. Šios kavos skonis pasižymi nesaldintos kakavos sodrumu, saldžia rūgštele bei aksominiu švelnumu.

RISTRETTO - INTENSYVUMAS 7/8

Ši kava pasižymi vos juntama saldžiarūgšte, kuri pavergs nuo pirmojo gurkšnio. Aromate atsiskleidžia aiškios juodojo šokolado, migdolų ir kitų riešutų natos. Užburiantis mišinys, kuriame tobulai dera saldumas, subtilumas, intensyvumas ir sodrumas.

PURO ARABICA - INTENSYVUMAS 6/8

Juodojo šokolado, gėlių, medaus ir riešutų aromatai atsiskleidžia šioje kavoje. Mėgaukitės šviežiai nuskintų ir paskrudintų kavos pupelių skoniu. Saldumo, subtilumo ir sodrumo derinys.

DECA - INTENSYVUMAS 3/8

Ypač vertinamas kavos mišinys, kuris nustebins net įnoringiausius kavos mėgėjus savo subalansuotu kvapu ir skoniu. Be kofeino.

ŽENŠENIO GĖRIMAS

Subtilus aromatas su švelniai juntamomis karamelės natomis - tikrai saldžiai akimirkai. Pasilepinkite energijos suteikiančia kava su ženšeniu ir dieną pradėkite su puikia nuotaika bei gera savijauta.

KINIŠKA ŽALIOJI ARBATA SU JAZMINAIS

Ši arbata yra mėgstamiausia Rytuose, kuri gaunama sumaišius žaliosios arbatos lapelius su jazminų pumpurais. Tai gerai subalansuota, gaivi arbata su nuostabiu aromatu.

EARL GREY ARBATA

Juodoji arbata, pagardinta bergamočių žievelių ekstraktu. Tai intensyvios spalvos, puikiai suderinto skonio arbata.

MĖTINĖ MARAKEŠO ARBATA

Žalioji arbata su žaliosios mėtos lapeliais, Maroke simbolizuojanti svetingumą ir šiltą svečių priėmimą arba jaukų pasisėdėjimą draugijoje. Tai švelnaus, malonaus skonio arbata.

CAPPUCCINO

Po gardžiomis, švelniomis ir sodriomis putomis slypi subtilus kavos skonis. Tobulai harmoningas derinys. Paruošti kokybiškiausio kapučino puodelį dar niekuomet nebuvo taip paprasta.

CAPPUCCINO BARISTA

Pasigaminkite ir mėgaukitės mėgstamiausia visų italų kapučino kava. Saldaus, kreminio pieno debesėlio ir kruopščiai atrinktų kavos pupelių derinys – tobulam jūsų ryto ritualui.

CAPPUCCINO CARAMEL

Kapučino evoliucija, kuri patiks tiems, kas mėgsta saldžiau! Šiame kapučino sodrus kavos skonis susijungia su pieno ir karamelės mišiniu.

CORTADO

Kortadas ypač populiarus Lotynų Amerikoje. Tai espresas, praskiestas nedideliu kiekiu pieno, o tai sušvelnina saldžiarūgštį skonį. Tobulas gėrimas vakarui.

LATTE MACCHIATO

Latė bene mėgstamiausia kava daugybėje Europos šalių. Tai - espreso kavos, karšto pieno ir saldžios pieno putos mišinys. Malonumas ir energija dienos pradžiai.

KARŠTO ŠOKOLADO GĖRIMAS

Pasimėgaukite švelniu ir kreminiu karšto šokolado gėrimu ir susikurkite tobulą saldžią poilsio pertraukėlę.

CITRINŲ ARBATA

Intensyvaus skonio juodoji arbata su gaiviomis citrinų natomis. Šis puikaus skonio, antioksidacinėmis savybėmis pasižymintis ir energijos suteikiantis gėrimas idealiai tinka bet kuriuo paros metu.

ŠALTA PERSIKŲ ARBATA

Gaivus šaltas gėrimas – ir su niekuo nesupainiojamas persikų skonis. Švelnaus skonio persikų arbata – tobulas pasirinkimas, kai norisi vasaros gaivos.

ŠALTA JUODA ARBATA SU CITRINA

Šaltas juodosios arbatos ir citrinų gėrimas, pasižymintis antioksidacinėmis savybėmis, tobulai atgaivina bet kurią dienos akimirką.

VAISINĖ MIŠKO UOGŲ ARBATA

Nepakartojamo skonio saldžių obuolių, gervuogių, aviečių ir šeivamedžio uogų arbata. Idealiai tinka gurkšnoti bet kuriuo metu per malonią atsipalaidavimo pertraukėlę.